Canlı iddaa bülteni-12.10.2013

Written by on 12/10/2013 in canlı iddaa programı

12.10.2013 Cumartesi günü için günlük canlı iddaa programı ve iddaa sitelerinde sunulan maçların zaman bilgileri. Günlük canlı iddaa programı ile bahislerinizi hazırlayın ve para kazanmaya başlayın.

 

Zaman Spor Dalı Canlı İddaa Karşılaşması Canlı iddaa ligi
00:00 Futbol Honduras vs Costa Rica World Cup CONCACAF Qualify
00:00 Futbol Ecuador vs Uruguay Dünya Kupası G Amerika Elemeler
00:00 Futbol Venezuela vs Paraguay Dünya Kupası G Amerika Elemeler
01:30 Futbol America Mineiro vs Boa MG Brazilya – Serie B
01:30 Futbol Joinville vs Icasa Ce Brazilya – Serie B
01:30 Futbol Amerika Birleşik Devletleri vs Jamaica World Cup CONCACAF Qualify
02:00 Tenis Denis Kudla [USA] vs John-Patrick Smith [AUS] Challenger Tiburon
02:00 Futbol Arjantin vs Peru Dünya Kupası G Amerika Elemeler
02:30 Buz hokeyi Florida Panthers vs Pittsburgh Penguins NHL
03:00 Buz hokeyi Chicago Blackhawks vs New York Islanders NHL
03:35 Beyzbol STL Cardinals[J. Kelly] vs LA Dodgers[Z. Greinke] MLB
03:50 Futbol Palmeiras vs Guaratingueta Brazilya – Serie B
04:00 Buz hokeyi Calgary Flames vs New Jersey Devils NHL
04:30 Futbol Meksika vs Panama World Cup CONCACAF Qualify
09:30 Futbol Central Coast Mariners vs Western Sydney Wanderers Avustralya – League A
11:30 Futbol Melbourne Victory vs Melbourne Heart Avustralya – League A
14:00 Futbol South Korea vs Brezilya Özel Maçlar
14:15 Futbol Plymouth vs Portsmouth İngiltere – İkinci Lig
16:00 Futbol Bronshoj vs Lyngby Copenhagen Danimarka – 1st Div
16:30 Futbol Fredrikstad vs Bryne Norveç – Adeccoligaen
17:00 Futbol Leyton Orient vs MK Dons İngiltere – Birinci Lig
17:00 Futbol Carlisle Utd vs Wolves İngiltere – Birinci Lig
17:00 Futbol Rotherham vs Swindon Town İngiltere – Birinci Lig
17:00 Futbol Stenhousemuir vs Brechin City Scotland – League One
17:00 Futbol Stevenage vs Brentford İngiltere – Birinci Lig
17:00 Futbol Alloa Athletic vs Falkirk Scotland – Championship
17:00 Futbol Port Vale vs Peterborough Utd İngiltere – Birinci Lig
17:00 Futbol Greenock Morton vs Hamilton Accies Scotland – Championship
17:00 Futbol Forfar Athletic vs Stranraer Scotland – League One
17:00 Futbol Dumbarton vs Dundee FC Scotland – Championship
17:00 Futbol Queen of South vs Cowdenbeath Scotland – Championship
17:00 Futbol Preston vs Crewe İngiltere – Birinci Lig
17:00 Futbol Arbroath vs Airdrie Scotland – League One
17:00 Futbol Colchester vs Walsall İngiltere – Birinci Lig
17:00 Futbol Bristol City vs Crawley İngiltere – Birinci Lig
17:00 Futbol Shrewsbury vs Gillingham İngiltere – Birinci Lig
17:00 Futbol East Fife vs Ayr United Scotland – League One
17:30 Futbol Willem vs De Graafschap Hollanda – Eerste Div
17:30 Futbol FC Eindhoven vs Emmen Hollanda – Eerste Div
18:00 Futbol Penafiel vs Academica Coimbra Portugal League Cup
19:00 Futbol Portimonense vs Setubal Portugal League Cup
19:00 Futbol Farense vs CD Tondela Portekiz – Liga Honra
19:00 Futbol Spezia vs Brescia İtalya – Serie B
19:00 Futbol Mirandes vs Alaves İspanya – Segunda Division
19:00 Futbol Real Murcia vs Girona İspanya – Segunda Division
19:00 Futbol Derry City vs Shamrock Rovers İrlanda – Premier Ligi
19:00 Futbol CD Lugo vs Cordoba İspanya – Segunda Division
19:15 Futbol Real Madrid B vs Recreativo Huelva İspanya – Segunda Division
19:45 Futbol Excelsior Rotterdam vs Almere City Hollanda – Eerste Div
19:45 Futbol TOP Oss vs Venlo VVV Hollanda – Eerste Div
20:10 Futbol Huracan vs CA Aldosivi Arjantin – Nacional B
20:30 Futbol Dessel Sport vs Westerlo Belçika – Tweede Klasse
21:00 Futbol Antwerp vs Brussel Belçika – Tweede Klasse
21:00 Futbol Drogheda vs Uni College Dublin İrlanda – Premier Ligi
21:00 Futbol Hoogstraten VV vs Roeselare Belçika – Tweede Klasse
21:00 Futbol Mouscron Peruwelz vs United O Lommel Belçika – Tweede Klasse
21:00 Futbol Sabadell vs Las Palmas İspanya – Segunda Division
21:00 Futbol KSK Heist vs Virton Belçika – Tweede Klasse
21:00 Futbol Eupen vs Tubize Belçika – Tweede Klasse
21:00 Futbol AS Verbroedering Geel vs CS Vise Belçika – Tweede Klasse
21:30 Futbol Reggina vs Empoli İtalya – Serie B
21:30 Futbol Polonya U21 vs Sweden U21 Euro U21 Championship Qualify
21:30 Futbol Montreal Impact vs NE Revolution ABD – MLS
21:45 Futbol Bohemians vs Dundalk FC İrlanda – Premier Ligi
22:00 Futbol Almirante Brown vs Independiente Arjantin – Nacional B
22:20 Futbol All Boys vs Colon de Santa Arjantin – Primera Div

Tags: , ,

Takip Et

Eğer bu yazımızı beğendiyseniz daha fazlasını okumak için canli-iddaa.com'u takip edin.

Subscribe via RSS Feed

Yukarı