Canlı iddaa bülteni-13.10.2013

Written by on 13/10/2013 in canlı iddaa programı

13.10.2013 Pazar günü için günlük canlı iddaa programı ve iddaa sitelerinde sunulan maçların zaman bilgileri. Günlük canlı iddaa programı ile bahislerinizi hazırlayın ve para kazanmaya başlayın.

 

Zaman Spor Dalı Canlı İddaa Karşılaşması Canlı iddaa ligi
00:00 Futbol Atletico Rafaela vs Argentinos Juniors Arjantin – Primera Div
00:30 Futbol Vitoria Salvador vs Coritiba Brezilya – Serie A
00:30 Futbol Fluminense vs Gremio Porto Alegre Brezilya – Serie A
00:30 Futbol Belgrano vs Quilmes Arjantin – Primera Div
02:00 Futbol Washington DC vs Philadelphia Union ABD – MLS
02:15 Futbol Arsenal Sarandi vs San Lorenzo Arjantin – Primera Div
03:00 Futbol Santos vs Ponte Preta Brezilya – Serie A
03:30 Futbol FC Dallas vs Chicago ABD – MLS
06:30 Futbol Adelaide United vs Perth Glory Avustralya – League A
06:59 Futbol Wellington Phoenix vs Brisbane Roar Avustralya – League A
07:00 Futbol Northcote City vs South Melbourne Avustralya – Victorian Premier
07:00 Futbol Matsumoto Yamaga vs Sagan Tosu Japonya Kupasi
07:00 Futbol Albirex Niigata vs Oita Trinita Japonya Kupasi
07:00 Futbol Omiya Ardija vs Gamba Osaka Japonya Kupasi
07:00 Futbol Iwata Jubilo vs Consadole Sapporo Japonya Kupasi
07:00 Futbol Cerezo Osaka vs Vissel Kobe Japonya Kupasi
07:00 Futbol Shonan vs Ventforet Kofu Japonya Kupasi
07:00 Futbol Vegalta Sendai vs Mito Hollyhock Japonya Kupasi
10:00 Futbol Perth Glory vs Adelaide United Avustralya – League A
13:00 Futbol Barcelona B vs Dep La Coruna İspanya – Segunda Division
13:00 Futbol Ichihara vs FC Tokyo Japonya Kupasi
13:30 Futbol Cittadella AS vs Padova İtalya – Serie B
15:00 Futbol Maritimo B vs Trofense Portekiz – Liga Honra
15:00 Futbol Aves vs Braga B Portekiz – Liga Honra
15:30 Futbol Sparta Rotterdam vs Achilles Hollanda – Eerste Div
15:30 Futbol Stv Telstar vs Helmond Hollanda – Eerste Div
16:00 Futbol Eendracht Aalst vs Sint Truiden Belçika – Tweede Klasse
16:00 Futbol Carpi FC vs Novara İtalya – Serie B
16:00 Futbol Royal White Star Bruxelles vs Boussu Dour Borinage Belçika – Tweede Klasse
16:00 Futbol Vendsyssel vs Fredericia Danimarka – 1st Div
16:00 Futbol Juve Stabia vs Cesena İtalya – Serie B
16:00 Futbol Bari vs Crotone İtalya – Serie B
16:00 Futbol AS Varese vs Trapani İtalya – Serie B
16:00 Futbol Hodd IL vs Kristiansund BK Norveç – Adeccoligaen
16:00 Futbol Latina vs Modena İtalya – Serie B
16:00 Futbol Siena vs Avellino İtalya – Serie B
16:00 Futbol Lanciano vs Ternana İtalya – Serie B
17:00 Futbol AB Copenhagen vs AC Horsens Danimarka – 1st Div
17:00 Futbol Bray Wanderers vs Limerick FC İrlanda – Premier Ligi
17:00 Futbol Leixoes SC vs Guimaraes Portugal League Cup
17:00 Futbol Bradford vs Tranmere İngiltere – Birinci Lig
17:00 Futbol Sporting Covilha vs Oliveirense Portekiz – Liga Honra
18:00 Futbol Coventry vs Sheffield Utd İngiltere – Birinci Lig
18:00 Futbol Sporting Lisbon B vs Moreirense Portekiz – Liga Honra
18:00 Futbol Arouca vs Beira Mar Portugal League Cup
18:00 Futbol Uniao Madeira vs Chaves Portekiz – Liga Honra
18:00 Futbol Sporting Gijon vs Real Jaen İspanya – Segunda Division
19:00 Futbol Teneriffe vs Mallorca İspanya – Segunda Division
19:00 Futbol Hercules vs Eibar İspanya – Segunda Division
19:15 Futbol Zaragoza vs Ponferradina İspanya – Segunda Division
19:15 Futbol Saint Patricks vs Sligo Rovers İrlanda – Premier Ligi
20:30 Futbol Sarmiento vs Patronato Parana Arjantin – Nacional B
21:30 Futbol Palermo vs Pescara İtalya – Serie B
22:00 Futbol Sao Paulo vs Corinthians Brezilya – Serie A
22:00 Futbol Gimnasia Jujuy vs CA Douglas Haig Arjantin – Nacional B
22:00 Futbol Banfield vs Boca Unidos Arjantin – Nacional B
22:00 Futbol Velez sarsfield vs Olimpo Arjantin – Primera Div
22:00 Futbol Criciuma vs Vasco da Gama Brezilya – Serie A
22:00 Futbol Internacional RS vs Nautico Capibaribe Brezilya – Serie A
22:00 Futbol Atletico Mineiro vs Cruzeiro Brezilya – Serie A
22:00 Futbol Estudiantes La Plata vs Racing Club Arjantin – Primera Div
22:00 Futbol Sportivo Belgrano vs San Martin San Juan Arjantin – Nacional B
22:00 Futbol Alcorcon vs Numancia İspanya – Segunda Division
23:00 Futbol CRUCERO DEL NORTE vs Ferro Carril Oeste Arjantin – Nacional B

Tags: , ,

Takip Et

Eğer bu yazımızı beğendiyseniz daha fazlasını okumak için canli-iddaa.com'u takip edin.

Subscribe via RSS Feed

Yukarı