Canlı iddaa bülteni-21.10.2013

Written by on 21/10/2013 in canlı iddaa programı

21.10.2013 Pazartesi günü için günlük canlı iddaa programı ve iddaa sitelerinde sunulan maçların zaman bilgileri. Günlük canlı iddaa programı ile bahislerinizi hazırlayın ve para kazanmaya başlayın.

 

Zaman Spor Dalı Canlı İddaa Karşılaşması Canlı iddaa ligi
11:00 Futbol Persiraja Banda Aceh vs Perseman Manokwari Indonesia – Premier League
11:00 Buz hokeyi Amur Khabarovsk vs Avangard Omsk Russia KHL
11:00 Tenis Timur Kiuamov [RUS] vs Aslan Karatsev [RUS] Challenger Kazan
11:00 Tenis Dzmitry Zhyrmont [BLR] vs Antal Van Der Duim [NED] Challenger Kazan
12:00 Tenis Marsel Ilhan [TUR] vs Andrey Rublev [RUS] Challenger Kazan
12:00 Tenis Matteo Viola [ITA] vs Boy Westerhof [NED] Challenger Kazan
12:00 Buz hokeyi Admiral Vladivostok vs Barys Astana Russia KHL
13:00 Tenis Albert Montanes [ESP] vs Dmitry Tursunov [RUS] ATP Valencia
14:00 Futbol Sigma Olomouc U21 vs Ostrava U21 Czech Republic U21
14:05 Tenis Yulia Putintseva [KAZ] vs Alison Riske [USA] ITF Women Poitiers
14:30 Futbol Home United vs Tampines Rovers Singapur – S Ligi
14:30 Tenis Kevin Anderson [RSA] vs Roberto Bautista-Agut [ESP] ATP Valencia
15:00 Tenis Evgeny Donskoy [RUS] vs Uladzimir Ignatik [BLR] Challenger Kazan
15:00 Futbol Persiba Bantul vs Persepar Palangkaraya Indonesia – Premier League
15:00 Futbol Ukraine U17 vs Sweden U17 Euro U17 Championship Qualify
15:00 Futbol Pribram U21 vs Dukla Prague U21 Czech Republic U21
15:00 Buz hokeyi Sibir Novosibirsk vs Avtomobilist Russia KHL
15:00 Buz hokeyi Metallurg NK vs Yugra Russia KHL
15:00 Futbol Mlada Boleslav U21 vs Sparta Praha U21 Czech Republic U21
15:00 Futbol Daugava Riga vs Ilukstes NSS Letonya
15:30 Tenis Daniel Gimeno Traver [ESP] vs Lukasz Kubot [POL] ATP Basel
15:30 Tenis Victor Hanescu [ROM] vs Tobias Kamke [GER] ATP Basel
16:00 Futbol Slovacko U21 vs Vysocina Jihlava U21 Czech Republic U21
16:00 Tenis Janko Tipsarevic [SRB] vs Marcel Granollers [ESP] ATP Valencia
16:00 Futbol SC Znojmo U21 vs Viktoria Plzen U21 Czech Republic U21
16:30 Futbol Hradec Kralove U21 vs FK Varnsdorf U21 Czech Republic U21
16:30 Futbol Slavia Prague U21 vs Mas Taborsko U21 Czech Republic U21
16:30 Futbol Jablonec U21 vs FK Pardubice U21 Czech Republic U21
17:05 Tenis Gastao Elias [POR] vs Gabriel Alejandro Hidalgo [ARG] Challenger Buenos Aires
17:05 Tenis Steven Diez [CAN] vs Paul Capdeville [CHI] Challenger Buenos Aires
17:05 Tenis Andres Molteni [ARG] vs Rogerio Dutra Silva [BRA] Challenger Buenos Aires
17:35 Tenis Johanna Larsson [SWE] vs Sofia Arvidsson [SWE] ITF Women Poitiers
18:00 Futbol Lokomotiv Moscow vs Amkar Rusya – Premier Lig
18:00 Buz hokeyi AK Bars Kazan vs Spartak Moscow Russia KHL
18:00 Buz hokeyi Torpedo N. Novgorod vs Dynamo Minsk Russia KHL
18:00 Buz hokeyi Vityaz Chekhov vs Medvescak Russia KHL
18:00 Basketbol Timba Timisoara vs Energia Rovinari Romanya
18:05 Tenis Mandy Minella [LUX] vs Donna Vekic [CRO] ITF Women Poitiers
18:30 Tenis Guilherme Clezar [BRA] vs Kristijan Mesaros [CRO] Challenger Buenos Aires
18:30 Basketbol Joensuu Kataja vs KTP Basket Kotka Finland Korisliiga
18:30 Tenis Andre Ghem [BRA] vs Alejandro Gonzalez [COL] Challenger Buenos Aires
18:30 Buz hokeyi Dynamo Moscow vs HC Donbass Russia KHL
18:45 Basketbol Maccabi Tel-Aviv vs Maccabi Haifa İsrail Premier
19:00 Futbol Ruch Chorzow vs Szczecin Pogon Polonya – Ekstraklasa
19:00 Basketbol Inter Bratislava vs Casta SPU Nitra Slovakya Extraliga
19:00 Voleybol PTPS Pila [W] vs KS Budowlani Organika [W] Poland LSK W
19:00 Futbol Concordia Chiajna vs Brasov Romanya – A Grubu
19:00 Futbol Brno vs Teplice Çek Cumhuriyeti – Gambrinus Ligi
19:15 Basketbol Panathinaikos vs Panelefsiniakos Yunanistan A1
19:30 Futbol Jong Feyenoord Excelsior vs Jong De Graafschap Hollanda – BD 1st Div
19:30 Futbol Jong NAC Breda vs Jong RKC Waalwijk Hollanda – BD 1st Div
19:30 Futbol Jong Roda JC vs Jong Utrecht Hollanda – BD 1st Div
19:30 Futbol Jong Willem II vs Jong Den Bosch Hollanda – BD 1st Div
19:30 Futbol SV Horn vs Austria Lustenau Avusturya – 1st Div
19:30 Futbol Jong Vitesse Apeldoorn vs Jong Heerenveen Emmen Hollanda – BD 1st Div
19:30 Futbol Jong NEC Nijmegen vs Jong FC Groningen Hollanda – BD 1st Div
19:30 Futbol Jong ADO Den Haag vs Jong Fortuna Sittard Hollanda – BD 1st Div
19:30 Futbol Jong Sparta Rotterdam vs Jong Almere City Hollanda – BD 1st Div
19:30 Tenis Martin Klizan [SVK] vs Fabio Fognini [ITA] ATP Valencia
19:30 Tenis Adrian Mannarino [FRA] vs Roger Federer [SUI] ATP Basel
19:30 Futbol Pas Giannina vs Panionios Yunanistan Süper Lig
19:30 Futbol Jong Volendam vs Jong Dordrecht Hollanda – BD 1st Div
19:35 Tenis Stephanie Foretz Gacon [FRA] vs Pauline Parmentier [FRA] ITF Women Poitiers
19:45 Basketbol CSA Steaua Club Turabo vs Arges Pitesti Romanya
20:00 Futbol Stabaek IF vs Elverum Norveç – Adeccoligaen
20:00 Futbol IK Brage vs Jonkopings Sodra İsveç – Superettan
20:00 Futbol Mersin İdman Yurdu vs Denizlispor Türkiye – 1. Lig
20:00 Buz hokeyi VIK Vasteras vs Rogle BK Sweden HockeyAllsvenskan
20:00 Buz hokeyi Karlskrona vs Asploven HC Sweden HockeyAllsvenskan
20:00 Buz hokeyi Slovan Bratislava vs CSKA Moscow Russia KHL
20:00 Buz hokeyi Vastra Frolunda vs Orebro Swedish Hockey League
20:00 Buz hokeyi HV 71 vs Skelleftea Swedish Hockey League
20:00 Basketbol Arkadia Traiskirchen Lions vs Dukes Klosterneuburg Avusturya Bundesliga
20:00 Futbol Halmstads vs Mjallby AIF İsveç – Allsvenskan
20:00 Futbol AIK Solna vs IFK Norrkoping İsveç – Allsvenskan
20:00 Futbol Reggiana vs Albinoleffe İtalya – Serie C1-A
20:00 Basketbol Zastal Zielona Gora vs Trefl Sopot Polonya Basket Liga
20:00 Futbol Kalmar vs Djurgardens İsveç – Allsvenskan
20:00 Futbol Beşiktaş vs Çaykur Rizespor Türkiye – Süper Lig
20:00 Tenis Ruben Ramirez Hidalgo [ESP] vs Pere Riba [ESP] Challenger Buenos Aires
20:00 Futbol Landskrona vs GAIS Goteborg İsveç – Superettan
20:00 Futbol SonderjyskE vs OB Odense Denmark – Superligaen
20:00 Futbol Busaiteen vs Al-Shabab Manama [BHR] Bahreyn – 1. Lig
20:00 Futbol Bursaspor vs Kayserispor Türkiye – Süper Lig
20:20 Futbol Orgryte vs Orebro İsveç – Superettan
20:30 Buz hokeyi HC Lev Poprad vs Dynamo Riga Russia KHL
20:30 Voleybol Trefl Gdansk vs Transfer Bydgoszcz Poland PLS
20:30 Hentbol Barnbach Koflach vs Bregenz Austria HLA
20:45 Futbol Biel Bienne vs FC Wil İsviçre – Challenge League
21:00 Futbol Venlo VVV vs Jong Ajax Amsterdam Hollanda – Eerste Div
21:00 Futbol Beitar Jerusalem vs Hapoel Tel Aviv İsrail – Premier League
21:00 Futbol Slask Wroclaw vs Jagiellonia Bialystok Polonya Cup
21:00 Futbol Celta Vigo vs Levante İspanya – Primera Division
21:00 Tenis Oleksandr Dolgopolov [UKR] vs Kenny De Schepper [FRA] ATP Basel
21:15 Futbol Köln vs Munchen 1860 Almanya – 2.Bundesliga
21:20 Voleybol Brno vs Usti nad Labem Çek Cumhuriyeti extraliga
21:30 Futbol Stade Brest vs Metz Fransa – İkinci lig
21:30 Futbol Universitatea Cluj vs Timisoara Romanya – A Grubu
21:30 Futbol Siena vs Palermo İtalya – Serie B
21:30 Futbol UAI Urquiza vs CA Atlanta Argentina – Metropolitana B
21:30 Basketbol ASVEL Lyon vs Entente Orleans Fransa Pro A
21:30 Futbol Brown de Adrogue vs Sarmiento Arjantin – Nacional B
21:45 Futbol Ilkeston Town vs Nantwich Town England – Northern League
21:45 Futbol St Albans vs Hemel Hempstead Town England – Southern League
22:00 Futbol Crystal Palace vs Fulham İngiltere – Premier Ligi
23:00 Futbol Athletic Bilbao vs Villarreal İspanya – Primera Division
23:35 Tenis Pedro Cachin [ARG] vs Antonio Veic [CRO] Challenger Buenos Aires

Tags: , ,

Takip Et

Eğer bu yazımızı beğendiyseniz daha fazlasını okumak için canli-iddaa.com'u takip edin.

Subscribe via RSS Feed

Yukarı