Canlı iddaa bülteni-22.10.2013

Written by on 22/10/2013 in canlı iddaa programı

22.10.2013 Salı günü için günlük canlı iddaa programı ve iddaa sitelerinde sunulan maçların zaman bilgileri. Günlük canlı iddaa programı ile bahislerinizi hazırlayın ve para kazanmaya başlayın.

 

Zaman Spor Dalı Canlı İddaa Karşılaşması Canlı iddaa ligi
11:30 Tenis Alexander Rumyanstev [RUS] vs Lucas Pouille [FRA] Challenger Kazan
11:30 Tenis Andrey Golubev [KAZ] vs Richard Muzaev [RUS] Challenger Kazan
12:30 Dart Peter Wright vs Kim Huybrechts Dart Şampiyonlar Ligi
12:30 Dart Steve Beaton vs John Part Dart Şampiyonlar Ligi
12:50 Dart Jamie Caven vs Richie Burnett Dart Şampiyonlar Ligi
12:50 Dart Gary Anderson vs Paul Nicholson Dart Şampiyonlar Ligi
13:00 Tenis Guillermo Garcia-Lopez [ESP] vs Joao Sousa [POR] ATP Valencia
13:00 Tenis Pablo Carreno-Busta [ESP] vs Jerzy Janowicz [POL] ATP Valencia
13:00 Tenis Victor Baluda [RUS] vs Oleksandr Nedovyesov [UKR] Challenger Kazan
13:00 Tenis Egor Gerasimov [BLR] vs Mikhail Biryukov [RUS] Challenger Kazan
13:00 Basketbol Samsung Thunders vs Wonju Dongbu Promy South Korea BL
13:10 Dart Peter Wright vs John Part Dart Şampiyonlar Ligi
13:10 Dart Kim Huybrechts vs Steve Beaton Dart Şampiyonlar Ligi
13:30 Dart Gary Anderson vs Richie Burnett Dart Şampiyonlar Ligi
13:30 Dart Jamie Caven vs Paul Nicholson Dart Şampiyonlar Ligi
13:50 Dart Gary Anderson vs Steve Beaton Dart Şampiyonlar Ligi
13:50 Dart Kim Huybrechts vs Richie Burnett Dart Şampiyonlar Ligi
14:00 Buz hokeyi Dukla Trencin vs Slovakia U20 Slovakya Extraliga
14:10 Dart Paul Nicholson vs John Part Dart Şampiyonlar Ligi
14:10 Dart Peter Wright vs Jamie Caven Dart Şampiyonlar Ligi
14:30 Tenis Mikhail Youzhny [RUS] vs Bernard Tomic [AUS] ATP Valencia
14:30 Tenis Feliciano Lopez [ESP] vs Julien Benneteau [FRA] ATP Valencia
15:00 Tenis Benjamin Becker [GER] vs Marcos Baghdatis [CYP] ATP Basel
15:00 Tenis Carlos Berlocq [ARG] vs Ivan Dodig [CRO] ATP Basel
15:30 Voleybol Uralochka NTMK Ekaterinburg [W] vs Asterix Kieldrecht [W] CEV Cup Women
16:00 Voleybol Azerrail Baku [W] vs Yamamay Busto Arsizio [W] Champions League W
16:00 Dart Steve Beaton vs Richie Burnett Dart Şampiyonlar Ligi
16:00 Tenis Nicolas Almagro [ESP] vs Pablo Andujar [ESP] ATP Valencia
16:00 Dart Gary Anderson vs Kim Huybrechts Dart Şampiyonlar Ligi
16:00 Buz hokeyi Salavat Ufa vs Atlant Mytischi Russia KHL
16:20 Dart Jamie Caven vs John Part Dart Şampiyonlar Ligi
16:20 Dart Peter Wright vs Paul Nicholson Dart Şampiyonlar Ligi
16:30 Tenis Denis Istomin [UZB] vs Horacio Zeballos [ARG] ATP Basel
16:40 Dart Kim Huybrechts vs Jamie Caven Dart Şampiyonlar Ligi
16:40 Dart Gary Anderson vs John Part Dart Şampiyonlar Ligi
17:00 Tenis Kei Nishikori [JPN] vs Marco Chiudinelli [SUI] ATP Basel
17:00 Dart Peter Wright vs Richie Burnett Dart Şampiyonlar Ligi
17:00 Tenis Federico Coria [ARG] vs Facundo Bagnis [ARG] Challenger Buenos Aires
17:00 Tenis Victoria Azarenka [BLR] vs Sara Errani [ITA] WTA Tour Championship
17:00 Voleybol PAOK SAloniki vs Mladost Kastela CEV Cup
17:00 Dart Paul Nicholson vs Steve Beaton Dart Şampiyonlar Ligi
17:00 Tenis Joao Souza [BRA] vs Facundo Arguello [ARG] Challenger Buenos Aires
17:00 Tenis Agustin Velotti [ARG] vs Victor Estrella Burgos [DOM] Challenger Buenos Aires
17:30 Tenis Fernando Verdasco [ESP] vs Michal Przysiezny [POL] ATP Valencia
17:30 Buz hokeyi Titan vs Mechel Russia Vyschia Liga
18:00 Basketbol Krasnye Krylya vs Triumph Moscow Region VTB United League
18:00 Voleybol Dynamo Moscow [W] vs Rebecchi Lupa Piacenza [W] Champions League W
18:00 Buz hokeyi Vitkovice Steel vs Mountfield HK Çek Cumhuriyeti Extraliga
18:00 Basketbol Unics Kazan vs Banvitspor Eurocup
18:15 Dart Jamie Caven vs Steve Beaton Dart Şampiyonlar Ligi
18:15 Dart Gary Anderson vs Peter Wright Dart Şampiyonlar Ligi
18:30 Buz hokeyi Karpat Oulu vs HIFK Helsinki Finlandiya SM Liga
18:30 Buz hokeyi Jokerit Helsinki vs KalPa Kuopio Finlandiya SM Liga
18:30 Buz hokeyi JYP Jyvaskyla vs Tappara Tampere Finlandiya SM Liga
18:30 Buz hokeyi Neftekhimik NK vs SKA St Petersburg Russia KHL
18:30 Tenis Eduardo Schwank [ARG] vs Andrea Collarini [ARG] Challenger Buenos Aires
18:30 Buz hokeyi Espoo Blues vs SaiPa Lappeenranta Finlandiya SM Liga
18:30 Tenis Ricardo Hocevar [BRA] vs Pedro Sousa [POR] Challenger Buenos Aires
18:35 Dart John Part vs Richie Burnett Dart Şampiyonlar Ligi
18:35 Dart Kim Huybrechts vs Paul Nicholson Dart Şampiyonlar Ligi
18:55 Dart Peter Wright vs Steve Beaton Dart Şampiyonlar Ligi
18:55 Dart Kim Huybrechts vs John Part Dart Şampiyonlar Ligi
19:00 Futbol Parndorf vs Hartberg Avusturya – 1st Div
19:00 Buz hokeyi Moeller Pardubice vs Kometa Brno Çek Cumhuriyeti Extraliga
19:00 Hentbol GOG Svendborg vs Team Holstebro Danimarka Cup
19:00 Voleybol Crvena Zvezda [W] vs Igtisadchi Baku [W] Champions League W
19:00 Tenis Serena Williams [USA] vs Angelique Kerber [GER] WTA Tour Championship
19:00 Futbol Raja CA Casablanca vs Olympique de Safi Fas Kupası
19:00 Futbol FC Liefering vs Wien FC Avusturya – 1st Div
19:00 Tenis Stanislas Wawrinka [SUI] vs Edouard Roger-Vasselin [FRA] ATP Basel
19:00 Futbol Altach vs St Polten Avusturya – 1st Div
19:00 Futbol Wisla Krakow vs Lechia Gdansk Polonya Cup
19:00 Futbol Kapfenberg vs Mattersburg Avusturya – 1st Div
19:00 Tenis Gilles Simon [FRA] vs Alejandro Falla [COL] ATP Valencia
19:15 Dart Gary Anderson vs Jamie Caven Dart Şampiyonlar Ligi
19:15 Dart Paul Nicholson vs Richie Burnett Dart Şampiyonlar Ligi
19:30 Futbol Jong Heracles Almelo vs Jong Helmond Sport Hollanda – BD 1st Div
19:30 Tenis Daniel Brands [GER] vs Andreas Seppi [ITA] ATP Basel
20:00 Tenis Guido Andreozzi [ARG] vs Renzo Olivo [ARG] Challenger Buenos Aires
20:00 Hentbol HSG Wetzlar vs Bergischer Handball-Club Germany Cup
20:00 Basketbol Eco Orebro Basket vs Sundsvall Dragons İsveç OBL
20:00 Basketbol Solna Vikings vs Jamtland İsveç OBL
20:00 Buz hokeyi Esbjerg Oilers vs SonderjyskE Denmark Bank Ligaen
20:05 Basketbol Boras Basket vs LF Basket İsveç OBL
20:15 Buz hokeyi Liwest Linz vs Znojmo Orli Avusturya EHL
20:15 Buz hokeyi Vienna Capitals vs SAPA Fehervar AV19 Avusturya EHL
20:15 Buz hokeyi VSV Heraklith vs Klagenfurt Avusturya EHL
20:30 Futbol Mamelodi Sundowns vs AmaZulu Güney Afrika – Premier
20:30 Futbol Bloem Celtic vs Moroka Swallows Güney Afrika – Premier
20:30 Buz hokeyi DEG Metro Stars vs Hamburg Freezers Almanya Eishockey Liga
20:30 Futbol Platinum Stars vs MP Black Aces Güney Afrika – Premier
21:00 Voleybol DHL Ostrava vs Olympiacos Piraeus Champions League Men
21:00 Basketbol Chalon Sur Saone vs Oldenburg Eurocup
21:00 Voleybol RC Cannes [W] vs Schweriner SC [W] Champions League W
21:00 Tenis Agnieszka Radwanska [POL] vs Petra Kvitova [CZE] WTA Tour Championship
21:00 Tenis Ivo Karlovic [CRO] vs Tomas Berdych [CZE] ATP Basel
21:30 Voleybol Roeselare vs Friedrichshafen Champions League Men
21:30 Basketbol Belfius Mons-Hinaut vs Lottomatica Roma Eurocup
21:30 Voleybol Lube Banca Marche Macerata vs Zenit Kazan Champions League Men
21:45 Futbol Steaua Bucharest vs Basel Şampiyonlar Ligi
21:45 Futbol Celtic vs Ajax Şampiyonlar Ligi
21:45 Futbol AC Milan vs Barcelona Şampiyonlar Ligi
21:45 Futbol Schalke vs Chelsea Şampiyonlar Ligi
21:45 Futbol Gillingham vs Notts County İngiltere – Birinci Lig
21:45 Basketbol Pau Orthez vs Nancy Fransa Pro A
21:45 Futbol Crewe vs Stevenage İngiltere – Birinci Lig
21:45 Futbol Hartlepool Utd vs AFC Wimbledon İngiltere – İkinci Lig
21:45 Futbol Crawley vs Port Vale İngiltere – Birinci Lig
21:45 Futbol Preston vs Bradford İngiltere – Birinci Lig
21:45 Futbol Coventry vs Leyton Orient İngiltere – Birinci Lig
21:45 Futbol Accrington vs Bristol Rover İngiltere – İkinci Lig
21:45 Futbol Swindon Town vs Walsall İngiltere – Birinci Lig
21:45 Futbol Bury vs Mansfield Town İngiltere – İkinci Lig
21:45 Futbol Shrewsbury vs Colchester İngiltere – Birinci Lig
21:45 Futbol Plymouth vs Newport County İngiltere – İkinci Lig
21:45 Futbol Austria Vienna vs Atletico Madrid Şampiyonlar Ligi
21:45 Futbol Marseille vs Napoli Şampiyonlar Ligi
21:45 Futbol Arsenal vs Dortmund Şampiyonlar Ligi
21:45 Futbol Porto vs Zenit St. Petersburg Şampiyonlar Ligi
21:45 Futbol Bristol City vs Brentford İngiltere – Birinci Lig
23:30 Tenis Martin Alund [ARG] vs Diego Schwartzman [ARG] Challenger Buenos Aires

Tags: , ,

Takip Et

Eğer bu yazımızı beğendiyseniz daha fazlasını okumak için canli-iddaa.com'u takip edin.

Subscribe via RSS Feed

Yukarı