Canlı iddaa bülteni-23.10.2013

Written by on 23/10/2013 in canlı iddaa programı

23.10.2013 Çarşamba günü için günlük canlı iddaa programı ve iddaa sitelerinde sunulan maçların zaman bilgileri. Günlük canlı iddaa programı ile bahislerinizi hazırlayın ve para kazanmaya başlayın.

 

Zaman Spor Dalı Canlı İddaa Karşılaşması Canlı iddaa ligi
11:30 Futbol Malaysia U21 vs Myanmar U21 Ulus.Dostluk U21
12:00 Buz hokeyi Admiral Vladivostok vs Avangard Omsk Russia KHL
12:30 Dart Peter Wright vs Kim Huybrechts Championship League Darts
13:00 Basketbol Busan KT Sonicboom vs Inchon Etland Blackslamer South Korea BL
13:00 Futbol Neftchi Baku vs Khazar Lenkoran Azerbaijan Super Cup
13:00 Tenis Ernests Gulbis [LAT] vs John Isner [USA] ATP Valencia
13:00 Dart Gary Anderson vs Paul Nicholson Championship League Darts
13:00 Basketbol KGC vs Mobis Phoebus South Korea BL
13:00 Tenis Florian Mayer [GER] vs Jeremy Chardy [FRA] ATP Valencia
13:00 Futbol Yokohama FC vs FC Gifu Japonya – J-Ligi 2
13:30 Dart Kim Huybrechts vs Colin Osborne Championship League Darts
13:30 Dart Peter Wright vs Mark Walsh Championship League Darts
14:00 Futbol GKS Tychy vs Zaglebie Lubin Polonya Cup
14:00 Futbol Dalian Aerbin FC vs Guizhou Renhe China Cup
14:00 Dart Paul Nicholson vs Steve Beaton Championship League Darts
14:30 Dart Kim Huybrechts vs Andy Smith Championship League Darts
14:30 Dart Gary Anderson vs Colin Osborne Championship League Darts
14:30 Tenis Marcel Granollers [ESP] vs Fabio Fognini [ITA] ATP Valencia
14:30 Tenis Jarkko Nieminen [FIN] vs Benoit Paire [FRA] ATP Valencia
15:00 Buz hokeyi Sibir Novosibirsk vs Yugra Russia KHL
15:00 Tenis Paul Henri Mathieu [FRA] vs Denis Kudla [USA] ATP Basel
15:00 Buz hokeyi Metallurg NK vs Avtomobilist Russia KHL
15:00 Basketbol Petron Blaze Boosters vs San Mig Coffee Mixers Filipinler Kupa
15:00 Dart Paul Nicholson vs Mark Walsh Championship League Darts
15:00 Dart Peter Wright vs Steve Beaton Championship League Darts
15:00 Tenis Michael Llodra [FRA] vs Richard Gasquet [FRA] ATP Basel
16:00 Tenis David Ferrer [ESP] vs Gael Monfils [FRA] ATP Valencia
16:00 Tenis Kas / Simon vs S. Gonzalez / Lipsky ATP Valencia, Doubles
16:00 Dart Gary Anderson vs Kim Huybrechts Championship League Darts
16:00 Dart Andy Smith vs Colin Osborne Championship League Darts
16:30 Voleybol Belediye Plevne vs Fenerbahce Istanbul Turkey Top league
16:30 Dart Peter Wright vs Paul Nicholson Championship League Darts
17:00 Futbol CD Tondela vs Porto B Portekiz – Liga Honra
17:00 Futbol Academico Viseu vs Oliveirense Portekiz – Liga Honra
17:00 Futbol Sporting Covilha vs Sporting Lisbon B Portekiz – Liga Honra
17:00 Tenis Vasek Pospisil [CAN] vs Robin Haase [NED] ATP Basel
17:00 Futbol Leixoes SC vs Portimonense Portekiz – Liga Honra
17:00 Tenis Juan Martin Del Potro [ARG] vs Henri Laaksonen [SUI] ATP Basel
17:00 Futbol Moreirense vs Beira Mar Portekiz – Liga Honra
17:00 Dart Kim Huybrechts vs Steve Beaton Championship League Darts
17:05 Tenis Na Li [CHN] vs Sara Errani [ITA] WTA Tour Championship
17:30 Dart Peter Wright vs Andy Smith Championship League Darts
17:30 Tenis Marrero / Verdasco vs Anderson / Erlich ATP Valencia, Doubles
18:00 Futbol Uniao Madeira vs Farense Portekiz – Liga Honra
18:00 Basketbol Spartak St. Petersburg vs Panionios BC Eurocup
18:00 Futbol Braga B vs Atletico Clube de Portugal Portekiz – Liga Honra
18:00 Basketbol Khimik Yuzhny vs BC Nizhny Novgorod Eurocup
18:00 Tenis Phillip Kohlschreiber [GER] vs Tommy Haas [GER] ATP Valencia
18:00 Futbol Gornik Leczna vs Arka Gdynia Polonya – Polonia
18:00 Basketbol Lukoil Academic vs BC Khimki Moscow Eurocup
18:00 Hentbol Romanya [B] vs Norway [W] European Champ Qualify W
18:00 Basketbol Azovmash vs BC Kyiv Ukrayna SuperLiga
18:00 Futbol Aves vs Penafiel Portekiz – Liga Honra
18:15 Dart Gary Anderson vs Steve Beaton Championship League Darts
18:15 Dart Paul Nicholson vs Andy Smith Championship League Darts
18:15 Dart Steve Beaton vs Colin Osborne Championship League Darts
18:15 Dart Peter Wright vs Colin Osborne Championship League Darts
18:15 Dart Mark Walsh vs Andy Smith Championship League Darts
18:30 Tenis Victoria Azarenka [BLR] vs Jelena Jankovic [SRB] WTA Tour Championship
18:30 Buz hokeyi Yunost Minsk vs HK Mogilev Belarus OL
18:30 Tenis Kei Nishikori [JPN] vs Ivan Dodig [CRO] ATP Basel
18:30 Basketbol KTP Basket Kotka vs Lapuan Korikobrat Finland Korisliiga
18:30 Buz hokeyi Kiekko Vantaa vs Leki Finnish Mestis
18:30 Buz hokeyi Ceske Budejovice vs Horacka Slavia Trebic Czech Liga1
18:30 Buz hokeyi BK Mlada Boleslav vs Sportovni Kadan Czech Liga1
18:30 Buz hokeyi HC Kerava vs SaPKo Finnish Mestis
18:30 Buz hokeyi Dynamo Moscow vs Dynamo Minsk Russia KHL
18:30 Basketbol Ostrava vs Basketbal Svitavy Çek Cumhuriyeti Matonni
18:45 Basketbol BC Farfallino Kolin vs BK Opava Çek Cumhuriyeti Matonni
18:59 Futbol Santa Clara vs Benfica B Portekiz – Liga Honra
19:00 Tenis B. Bryan / M. Bryan vs Bracciali / Fognini ATP Valencia, Doubles
19:00 Basketbol BC Kalev/Cramo vs VEF Riga Eurocup
19:00 Basketbol CEZ Nymburk vs Cibona Zagreb Eurocup
19:00 Basketbol KK Torus Skopje vs Maccabi Haifa Eurocup
19:00 Basketbol KK Radnicki Kragujevac vs Nilan Bisons Eurocup
19:00 Basketbol Cedevita Zagreb vs Spirou Charleroi Eurocup
19:00 Basketbol Neptunas vs Beşiktaş Eurocup
19:00 Futbol CSKA Moscow vs Man City Şampiyonlar Ligi
19:00 Hentbol Czech [W] vs Portugal [W] European Champ Qualify W
19:00 Voleybol Mostostal Kedzierzyn Kozle vs Galatasaray Champions League Men
19:00 Buz hokeyi Slovan Ustecti vs HC Litomerice Czech Liga1
19:00 Buz hokeyi Olomouc vs Salith Sumperk Czech Liga1
19:00 Voleybol Dinamo Bucuresti VB [W] vs Trefl Sopot [W] Champions League W
19:00 Basketbol MBK Rieker Komarno vs HBK Prievidza Slovakya Extraliga
19:00 Basketbol BK Banska Bystrica vs MBK Handlova Slovakya Extraliga
19:00 Hentbol Montenegro [W] vs Poland [W] European Champ Qualify W
19:00 Hentbol Sırbistan [B] vs Switzerland [W] European Champ Qualify W
19:00 Voleybol Lugano vs Arkasspor Izmir Champions League Men
19:01 Tenis B. Bryan / M. Bryan vs Bracciali / Fognini ATP Valencia, Doubles
19:05 Tenis Denis Istomin [UZB] vs Roger Federer [SUI] ATP Basel
19:30 Buz hokeyi Dynamo Riga vs CSKA Moscow Russia KHL
19:30 Tenis Roberto Bautista-Agut [ESP] vs Dmitry Tursunov [RUS] ATP Valencia
19:30 Basketbol Asesoft Ploiesti vs Pinar Karsiyaka Eurocup
20:00 Buz hokeyi Skelleftea vs Brynas Swedish Hockey League
20:00 Tenis Serena Williams [USA] vs Agnieszka Radwanska [POL] WTA Tour Championship
20:00 Basketbol USK Praha vs Brno BC Çek Cumhuriyeti Matonni
20:00 Futbol Buchbach vs Bayern Munchen B Germany – Region Bavaria
20:00 Buz hokeyi Sodertalje vs Rogle BK Sweden HockeyAllsvenskan
20:00 Voleybol Dresdner SC [W] vs Beziers Gazelec [W] Champions League W
20:00 Tenis Bopanna / Roger-Vasselin vs Kubot / Seppi ATP Basel, Doubles
20:00 Buz hokeyi Farjestad vs HV 71 Swedish Hockey League
20:15 Hentbol Sweden [W] vs Slovenia [W] European Champ Qualify W
20:30 Futbol Maritzburg United vs SuperSport United Güney Afrika – Premier
20:30 Futbol Ajax Cape Town vs Free State Stars Güney Afrika – Premier
20:30 Futbol BidWest Wits vs Polokwane City Güney Afrika – Premier
20:30 Hentbol Hollanda [B] vs Italy [W] European Champ Qualify W
20:30 Hentbol Germany [W] vs Russia [W] European Champ Qualify W
21:00 Tenis Grigor Dimitrov [BUL] vs Radek Stepanek [CZE] ATP Basel
21:00 Basketbol Alba Berlin vs CAI Zaragoza Eurocup
21:00 Hentbol HSV Hamburg vs Frisch auf Goppingen Germany Cup
21:15 Basketbol KK Igokea vs Hapoel Jerusalem Eurocup
21:15 Hentbol Flensburg Handewitt vs Magdeburg Germany Cup
21:25 Voleybol Hypo Tirol Volleyball team vs Tomis constanta Champions League Men
21:30 Basketbol Le Mans vs Cantu Eurocup
21:30 Tenis Fleming / Marray vs Knowle / Marach ATP Basel, Doubles
21:30 Voleybol Copra Berni Piacenza vs Ach Volley Bled Champions League Men
21:30 Voleybol Conegliano [W] vs Galatasaray Istanbul [W] Champions League W
21:30 Voleybol Dabrowa Gornicza [W] vs Stiinta Bacau [W] Champions League W
21:30 Basketbol Cimberio Varese vs Paris Eurocup
21:30 Voleybol VDK Gent [W] vs Vakifbank Istanbul [W] Champions League W
21:30 Basketbol Sassari vs Bilbao Basket Eurocup
21:30 Basketbol Valencia vs Ratiopharm Ulm Eurocup
21:45 Futbol Benfica vs Olympiakos Şampiyonlar Ligi
21:45 Futbol Anderlecht vs Paris St-Germain Şampiyonlar Ligi
21:45 Futbol Leverkusen vs Shakhtar Donetsk Şampiyonlar Ligi
21:45 Futbol Galatasaray vs Copenhagen Şampiyonlar Ligi
21:45 Futbol Bayern Munih vs Viktoria Plzen Şampiyonlar Ligi
21:45 Futbol Man Utd vs Sociedad Şampiyonlar Ligi
21:45 Futbol Real Madrid vs Juventus Şampiyonlar Ligi
22:00 Futbol Deportivo Carapegua vs Cerro Porteno PF Paraguay – Torneo Apertura
22:10 Futbol All Boys vs Tigre Arjantin – Primera Div
22:30 Hentbol Iceland [W] vs Finland [W] European Champ Qualify W
22:30 Tenis Huey / Inglot vs Qureshi / Rojer ATP Basel, Doubles
23:00 Hentbol ABC Braga vs Aguas Santas Portugal A1

Tags: , ,

Takip Et

Eğer bu yazımızı beğendiyseniz daha fazlasını okumak için canli-iddaa.com'u takip edin.

Subscribe via RSS Feed

Yukarı