Canlı iddaa bülteni-24.10.2013

Written by on 24/10/2013 in canlı iddaa programı

24.10.2013 Perşembe günü için günlük canlı iddaa programı ve iddaa sitelerinde sunulan maçların zaman bilgileri. Günlük canlı iddaa programı ile bahislerinizi hazırlayın ve para kazanmaya başlayın.

 

Zaman Spor Dalı Canlı İddaa Karşılaşması Canlı iddaa ligi
13:30 Dart Andy Hamilton vs Richie Burnett Dart Şampiyonlar Ligi
13:30 Dart Phil Taylor vs Kim Huybrechts Dart Şampiyonlar Ligi
13:45 Futbol Kryliya Sovetov U21 vs Volga Nizhniy Novgorod U21 Rusya U21
14:00 Futbol Vysocina Jihlava U21 vs Jablonec U21 Czech Republic U21
14:00 Dart Michael Van Gerwen vs Terry Jenkins Dart Şampiyonlar Ligi
14:00 Futbol Slovan Liberec U19 vs Vysocina Jihlava U19 Czech Republic U19
14:00 Tenis Alejandro Falla [COL] vs Jarkko Nieminen [FIN] ATP Valencia
14:00 Dart Wes Newton vs Ian White Dart Şampiyonlar Ligi
14:00 Futbol Armenia U17 vs England U17 Euro U17 Championship Qualify
14:00 Tenis Jeremy Chardy [FRA] vs John Isner [USA] ATP Valencia
14:30 Dart Wes Newton vs Kim Huybrechts Dart Şampiyonlar Ligi
14:30 Futbol Mohammedan SC vs Prayag United Hindistan – 1st Div
14:30 Dart Phil Taylor vs Ian White Dart Şampiyonlar Ligi
14:30 Tenis Sofia Arvidsson [SWE] vs Lara Arruabarrena-Vecino [ESP] ITF Women Poitiers
15:00 Voleybol Rabita Baku [W] vs Omichka [W] Champions League W
15:00 Tenis Edouard Roger-Vasselin [FRA] vs Tobias Kamke [GER] ATP Basel
15:00 Voleybol Lokomotiv Novosibirsk vs Posojilnica Aich Dob Champions League Men
15:00 Tenis Vasek Pospisil [CAN] vs Ivo Karlovic [CRO] ATP Basel
15:00 Futbol Sepahan vs Malavan İran – Pro Lig
15:00 Dart Terry Jenkins vs Richie Burnett Dart Şampiyonlar Ligi
15:00 Futbol Saba Battery vs Mes Kerman İran – Pro Lig
15:00 Futbol Damash Gilan FC vs Zob Ahan İran – Pro Lig
15:00 Dart Michael Van Gerwen vs Andy Hamilton Dart Şampiyonlar Ligi
15:20 Tenis Mikhail Youzhny [RUS] vs Phillip Kohlschreiber [GER] ATP Valencia
15:30 Tenis Joao Sousa [POR] vs Jerzy Janowicz [POL] ATP Valencia
16:00 Futbol Ireland U17 vs Gibraltar U17 Euro U17 Championship Qualify
16:00 Futbol Japan U17 vs Tunisia U17 FIFA Dünya Kupası U17
16:00 Dart Phil Taylor vs Wes Newton Dart Şampiyonlar Ligi
16:00 Dart Kim Huybrechts vs Ian White Dart Şampiyonlar Ligi
16:01 Futbol Venezuela U17 vs Russia U17 FIFA Dünya Kupası U17
16:30 Dart Michael Van Gerwen vs Richie Burnett Dart Şampiyonlar Ligi
16:30 Dart Andy Hamilton vs Terry Jenkins Dart Şampiyonlar Ligi
17:00 Futbol İsrail U17 vs France U17 Euro U17 Championship Qualify
17:00 Futbol Podbeskidzie vs Ruch Chorzow Polonya – Ekstraklasa
17:00 Futbol Anderlecht U19 vs Paris St-Germain U19 UEFA Youth League U19
17:00 Tenis Lukasz Kubot [POL] vs Daniel Brands [GER] ATP Basel
17:00 Voleybol Eczacibasi Istanbul [W] vs Agel Prostejov [W] Champions League W
17:00 Tenis Paul Henri Mathieu [FRA] vs Michael Llodra [FRA] ATP Basel
17:00 Tenis Na Li [CHN] vs Jelena Jankovic [SRB] WTA Tour Championship
17:00 Tenis David Ferrer [ESP] vs Julien Benneteau [FRA] ATP Valencia
17:00 Dart Wes Newton vs Richie Burnett Dart Şampiyonlar Ligi
17:00 Dart Phil Taylor vs Michael Van Gerwen Dart Şampiyonlar Ligi
17:30 Dart Andy Hamilton vs Ian White Dart Şampiyonlar Ligi
17:30 Dart Kim Huybrechts vs Terry Jenkins Dart Şampiyonlar Ligi
18:00 Voleybol SK UP Olomouc [W] vs Fabasoft Linz-Steg [W] CEV Cup Women
18:00 Futbol Lithuania U17 vs Ukraine U17 Euro U17 Championship Qualify
18:00 Hentbol Ukraine [W] vs Lithuania [W] Avrupa Şampiyonası Eleme-Kadın
18:00 Futbol Sweden U17 vs Italy U17 Euro U17 Championship Qualify
18:15 Dart Michael Van Gerwen vs Kim Huybrechts Dart Şampiyonlar Ligi
18:15 Dart Andy Hamilton vs Wes Newton Dart Şampiyonlar Ligi
18:30 Buz hokeyi Spartak Moscow vs Vityaz Chekhov Russia KHL
18:30 Tenis Agnieszka Radwanska [POL] vs Angelique Kerber [GER] WTA Tour Championship
18:45 Dart Ian White vs Richie Burnett Dart Şampiyonlar Ligi
18:45 Dart Phil Taylor vs Terry Jenkins Dart Şampiyonlar Ligi
19:00 Buz hokeyi Stavanger vs Storhamar NorveçGET Ligaen
19:00 Buz hokeyi SHK 37 Piestany vs Slovakia U20 Slovakya Extraliga
19:00 Futbol Shakhtyor Karagandy vs Alkmaar Avrupa Ligi
19:00 Futbol Anzhi Makhachkala vs Tromso Avrupa Ligi
19:00 Futbol Uzbekistan U17 vs Croatia U17 FIFA Dünya Kupası U17
19:00 Basketbol Lokomotiv Kuban vs Lietuvos Rytas Eurolig
19:00 Buz hokeyi Rosenborg vs Tonsberg IHK NorveçGET Ligaen
19:00 Voleybol Budvanska Rivijera Budva vs Ceske Budejovice Champions League Men
19:00 Futbol Morocco U17 vs Panama U17 FIFA Dünya Kupası U17
19:00 Voleybol Skra Belchatow vs Ethnikos Alexandroupolis CEV Cup
19:15 Dart Andy Hamilton vs Kim Huybrechts Dart Şampiyonlar Ligi
19:15 Dart Phil Taylor vs Richie Burnett Dart Şampiyonlar Ligi
19:30 Basketbol Turow Zgorzelec vs Anwil Wloclawek Polonya Basket Liga
19:30 Futbol Vard Haugesund vs Stabaek IF Norveç – Adeccoligaen
19:30 Futbol Hvidovre vs Hobro Danimarka – 1st Div
19:30 Buz hokeyi Frisk Asker vs Stjernen NorveçGET Ligaen
19:45 Dart Terry Jenkins vs Ian White Dart Şampiyonlar Ligi
19:45 Dart Michael Van Gerwen vs Wes Newton Dart Şampiyonlar Ligi
20:00 Buz hokeyi Linkoping vs Leksands İsveçHockey League
20:00 Futbol Slovan Liberec vs Sevilla Avrupa Ligi
20:00 Hentbol Lugi vs Ystads İsveç Elitserien
20:00 Buz hokeyi VIK Vasteras vs Timra Sweden HockeyAllsvenskan
20:00 Buz hokeyi Valerenga Elite vs Lillehammer NorveçGET Ligaen
20:00 Buz hokeyi Sparta Sarpsborg vs Lorenskog NorveçGET Ligaen
20:00 Buz hokeyi Vaxjo Lakers vs Lulea İsveçHockey League
20:00 Buz hokeyi Malmo Redhawks vs IF Bjorkloven Sweden HockeyAllsvenskan
20:00 Buz hokeyi AIK IF vs MoDo İsveçHockey League
20:00 Futbol Genk vs Rapid Vienna Avrupa Ligi
20:00 Futbol Dynamo Kiev vs Thun Avrupa Ligi
20:00 Futbol PAOK Saloniki vs Maccabi Haifa Avrupa Ligi
20:00 Tenis Serena Williams [USA] vs Petra Kvitova [CZE] WTA Tour Championship
20:00 Voleybol Marek Union Ivkoni vs Tours Champions League Men
20:00 Futbol Apollon Limassol vs Lazio Avrupa Ligi
20:00 Futbol Sheriff Tiraspol vs Tottenham Avrupa Ligi
20:00 Futbol Freiburg vs Estoril Avrupa Ligi
20:00 Futbol Trabzonspor vs Legia Warsaw Avrupa Ligi
20:00 Futbol Betis vs Guimaraes Avrupa Ligi
20:00 Futbol Lyon vs Rijeka Avrupa Ligi
20:05 Voleybol Selver Tallinn vs Liberec CEV Cup
20:15 Basketbol Aalborg BK vs Vaerlose Denmark Basketligaen
20:15 Hentbol France [W] vs Slovakia [W] Avrupa Şampiyonası Eleme-Kadın
21:00 Tenis Nicolas Almagro [ESP] vs Michal Przysiezny [POL] ATP Valencia
21:00 Tenis Grigor Dimitrov [BUL] vs Oleksandr Dolgopolov [UKR] ATP Basel
21:00 Hentbol İspanya [B] vs Turkey [W] Avrupa Şampiyonası Eleme-Kadın
21:00 Voleybol Volero Zurich [W] vs Dinamo Kazan [W] Champions League W
21:05 Basketbol Maccabi Tel-Aviv vs Crvena Zvezda Eurolig
21:30 Voleybol Paris Volley vs Asseco Resovia Rzeszow Champions League Men
21:30 Basketbol AJ Milano vs Zalgiris Kaunas Eurolig
21:45 Basketbol Galatasaray vs Olympiakos Eurolig
21:45 Hentbol Montpellier vs Chamberry France Division 1
21:45 Basketbol Real Madrid vs Brose Bamberg Eurolig
22:00 Hentbol Denmark [W] vs Austria [W] Avrupa Şampiyonası Eleme-Kadın
22:05 Futbol Pacos Ferreira vs Dnipro Avrupa Ligi
22:05 Futbol Wigan vs Rubin Kazan Avrupa Ligi
22:05 Futbol Chernomorets Ods vs Ludogorets Razgrad Avrupa Ligi
22:05 Futbol Eintracht Frankfurt vs Maccabi Tel Aviv Avrupa Ligi
22:05 Futbol Zulte Waregem vs Maribor Avrupa Ligi
22:05 Futbol Fiorentina vs Pandurii Avrupa Ligi
22:05 Futbol Salzburg vs Standard Liege Avrupa Ligi
22:05 Futbol Swansea vs Kuban Krasnodar Avrupa Ligi
22:05 Futbol Dinamo Zagreb vs PSV Eindhoven Avrupa Ligi
22:05 Futbol Bordeaux vs Apoel Nicosia Avrupa Ligi
22:05 Futbol Elfsborg vs Esbjerg Avrupa Ligi
22:05 Futbol Valencia vs Sankt Gallen Avrupa Ligi
22:15 Futbol Independiente vs Union Santa Fe Arjantin – Nacional B

Tags: , ,

Takip Et

Eğer bu yazımızı beğendiyseniz daha fazlasını okumak için canli-iddaa.com'u takip edin.

Subscribe via RSS Feed

Yukarı